Manueti kate (klaaskattega reaktorile)

Siit leiate meie suurepärased manöövri katte lahendused, mis on mõeldud klaasiga vooderdatud reaktorite jaoks. Nad tagavad ohutu töötamise ning avamise ja puhastamise lihtsuse.

Detailed description

Klaaskattega reaktori manöövri kaas
Tänu klaaspõhiste seadmete ja tootmisseadmete osade juhtivatele pakkujatele pakub Taiji reaktoritarvete valikut, mis tagab reaktoris ohtlike kemikaalide ohutu ohjeldamise ja operaatorite ohutuse ning parandab töötlemistoimivust ja tootekvaliteeti. Siit leiate meie suurepärased manöövri katte lahendused, mis on mõeldud klaasiga vooderdatud reaktorite jaoks. Nad tagavad ohutu töötamise ning avamise ja puhastamise lihtsuse.


Tootegalerii

image001(001).jpg

Manway kate

image002(001).jpg

Manweeri kate paagutatud nägemise klaasiga

image003(001).jpg

image004(001).jpg

1. Manway ümbris koos kaitse-rõngas ja kevadel abivahendi avamise seade
See manööverdatud katet saab kergesti paigaldada klaasvooderdatud reaktorite tipus. Kevadise seade võimaldab katet kergesti avada ja sulgeda. Kaitserõngas kaitseb luugi kulumise ja kahjustuse eest toitmise ajal.


2. Manway kate silmaklaasiga
Klaasiga vooderdatud reaktorikäigukate on ajakohastatud toode. See sobib paremini reaktorisse, kasutades CIP puhastussüsteemi. Me integreerime nägemisklaasi kaaneni kõrgtemperatuurse paagutamise abil. See muudab vaateklaasi puhastamiseks lihtsamaks. Manööverahv on mugavam avada kiire avamise seadme tõttu.


Oleme üks juhtivaid manööverduskatte (klaasvooderdusega reaktorite) tootjate ja tarnijate jaoks, pöörates suurt tähelepanu kvaliteedile. Kui olete huvitatud meie valmistatud toodetest Hiinas, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet. Pakume teile parimat teenindust ja konkurentsivõimelist hinda.

Hot Tags: Manway kate (klaasvooderdatud reaktorile), Hiina, tootjad, tehas, valmistatud Hiinas
Seonduvad tooted
Feedback