Suure jõudlusega emulsioon

Tuntud ka klaaskehaga emailiga, millel on suurepärane vastupidavus happelise ja leeliselise keskmise korrosioonile, mehaaniline šokk ja terav temperatuurivahetus. Eriti võib see vastupanu korrosioonile kõigi orgaaniliste ja anorgaaniliste hapete, orgaaniliste lahustite ja nõrga aluse, välja arvatud vesinikfluoriidhappe ja tugeva fosforhappega.

Detailed description

Klaaskatte kõrgefektiivne emulsioon
TJ09 etikett klaasvooderdamiseks on Taiji poolt iseseisvalt välja töötatud ja sellel on suurepärane jõudlus, mis on jõudnud rahvusvaheliselt kõrgemale tasemele. Näiteks tööstuslikust portselanist eemal, mida tuntakse ka klaaskehaga emailimisel, on suurepärane vastupidavus happelise ja leeliselise keskkonna korrodeerumisele, mehaaniline šokk ja terav temperatuurimuutus. Eriti võib see vastupanu korrosioonile kõigi orgaaniliste ja anorgaaniliste hapete, orgaaniliste lahustite ja nõrga aluse, välja arvatud vesinikfluoriidhappe ja tugeva fosforhappega.


Tootegalerii

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpgimage004(001).jpg


image005.jpg

TAIJI emaler võtab rahvusvaheliselt täiustatud elektriahju paagutamisprotsessi ja täpse emalga liitmise, rangelt kontrollib iga tootmisprotsessi ja tagab täielikult emaili kvaliteedi.
Taiji emailitud klaasi kvaliteet on tänu nüüdisaegsele elektriahju paagutamisprotsessile, täpsele kompositsioonile ja rangele protsessikontrollile.


Korrosioonikõverad

Korrosioonikõvera graafikud näitavad happelise ja leeliselise keskmise korrosiooni. Kuna korrosiooni kiirus on väiksem kui 0,1 mm aastas, tähendab see seda, et klaasvooderdil on väga väike korrosioon. Nii on soovitatav. Kui korrosiooni kiirus on 0,1-0,2 mm / aastas, ei saa korrosiooni tähelepanuta jätta. Korrapäraselt tuleb kontrollida, kui palju klaasvooderdust on roostetatud. Kui korrosiooni kiirus on suurem kui 0,2 mm / aastas, on see keskkond klaasvooderdile tõsiselt söövitav ja siinkohal pole seda soovitatav.


Oleme üks juhtivaid kõrgtehnoloogilisi emaile tootvaid ja tarnijaid, pöörates suurt tähelepanu kvaliteedile. Kui olete huvitatud meie valmistatud toodetest Hiinas, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet. Pakume teile parimat teenindust ja konkurentsivõimelist hinda.

Hot Tags: Hiina tootjad, tehased, Hiinas valmistatud suuremahulised emailid
Seonduvad tooted
Feedback