Klaasvoodriga ventiil

Loputusklapp võib olla varustatud tantaalotsaga, et reaalajas mõõta reaktoris temperatuuri ja vältida temperatuuri viivitus või viga, mis on põhjustatud termokõveniku kasutamisest.

Detailed description

Klaasvoodriga ventiil
Ühised klaasvoodriga ventiilid
Klaasiga vooderdatud kraaniklapi kasutatakse spetsiaalselt klaasiga vooderdatud reaktorite loputuspõhjaklapi või põhja väljalaskeventiilina. Ventiili korpus on valmistatud malmist või terasest ning meie kõrgefektiivse klaasiga on vooderdatud nii klapikorpuse sisepind kui ka ventiili südamiku välispind. Ventiili südamik on tihendatud PTFE-tihendusrõnga pressimisega. See klaasvooderdusega väljastusklap on jagatud kahte tüüpi: ülemine liikuv tüüp ja madalam liikuv tüüp.


Tootegalerii

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpg

Õhu käivitatav klaasvoodriga ventiil


image004(001).jpg

Valgustihendiga klaasvooder


image005(001).jpg

Ühised klaasvoodriga ventiilid

image006(001).jpg

Klaasvooderdusega ventiilid lõõtsade pitseriga


Loputusklapp võib olla varustatud tantaalotsaga, et reaalajas mõõta reaktoris temperatuuri ja vältida temperatuuri viivitust või viga, mis on põhjustatud termokõveniku kasutamisest. Peale selle saab ventiili südamikuga õhu käivitatava seadme vahetades juhtida reaktori tühjenemist kaugjuhtimisega.


Klaasvooderdusega ventiilid lõõtsade pitseriga
See loputusklapp koos lõõtstihendiga on varustatud pakkimistihendiga. See tagab usaldusväärse tihendusvõime, puhastamise lihtsuse ja suurema töörõhu eemaldamise võimaluse. Ventiili korpus on vormitud stantsimismeetodi abil, mis oluliselt parandab materjali tugevust. Töötemperatuur: -19 ℃ -200 ℃; Töörõhk: 0,6 Mpa-1,6 Mpa.


Oleme üks juhtivaid klaasvooderdusega ventiilide tootjaid ja tarnijaid, pöörates suurt tähelepanu kvaliteedile. Kui olete huvitatud meie valmistatud toodetest Hiinas, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet. Pakume teile parimat teenindust ja konkurentsivõimelist hinda.

Hot Tags: Klaasvooderdusega ventiil, Hiina, tootjad, tehas, valmistatud Hiinas
Seonduvad tooted
Feedback