Klaaspõhine segisti

Traditsiooniline Taiji klaasist vooderdusega segisti on saadaval ankurdusliinis, laba kujuga, turbiini tüüpi, kombineeritud tüüpi ja muud tüüpi.

Detailed description

Klaaspõhine segisti
Traditsiooniline Taiji klaasist vooderdusega segisti on saadaval ankurdusliinis, laba kujuga, turbiini tüüpi, kombineeritud tüüpi ja muud tüüpi. Nad annavad täielikud spetsifikatsioonid ja kõrge kvaliteedi. Kliendid saavad valida erinevate segamisviiside järgi erineva reaktsioonikeskkonna ja klaasist vooderdava reaktori erineva spetsifikatsiooni.


Tootegalerii

Image001 (001). Jpg


Image002 (001). Jpg


Image003 (001). Jpg


Image004 (001). Jpg


Image005 (001) .jpg

Image006 (001). Jpg


Taiji klaasvooderdusega reaktori segistid on vooderdatud meie TJ09 emailiga. Klaasiga vooderdatud osadega tõestatud ja ajakohasema enameling tehnoloogiaga on suurepärane vastupidavus korrosiooni, mehaanilise šoki ja terava temperatuurivahetus.

Samuti võime kavandada ja toota igasuguseid mittestandardseid klaasvoodriga segistiid vastavalt kliendi erinõuetele.Oleme üks juhtivaid klaasvoodriga segamismasinate tootjaid ja tarnijaid, pöörates suurt tähelepanu kvaliteedile. Kui olete huvitatud meie valmistatud toodetest Hiinas, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet. Pakume teile parimat teenindust ja konkurentsivõimelist hinda.

Hot Tags: Klaasvooderdus segistid, Hiina, tootjad, tehas, valmistatud Hiinas
Seonduvad tooted
Feedback